Rekonstrukce, přestavby a stavební práce všeho druhu. Byty, domy a jádra.

Reference

Pana Malčice jsme si pozvali na pokládku dlažby v koupelně. S jeho prací jsme byli maximálně spokojeni. Vše bylo přesně tak, jak jsme se dohodli. Pan Malčic pracuje čistě, rychle, precizně a je spolehlivý. Což není bohužel v dnešní době samozřejmostí. Proto můžeme jen vřele doporučit.

Adriana Létalová, pokládka dlažby.

Spolupráci s Lukášem Malčicem vřele doporučuji. Nejen, že je za ním vidět zručné řemeslné provedení práce, ale je přínosem i jeho přístup k práci. Je nápaditý a pracuje s pomocí posledních přístupných materiálových technologií. Spokojena jsem byla s celkovým přístupem a kvalitou práce. V mých mnohdy ne jednoduchých požadavcích mi vycházel maximálně vstříc. Pokud chcete rekonstrukci či stavbu bez problémů, mohu firmu Lukáš Malčic doporučit.

Marcela Mačicová, stavba rodinného domu, obklady a dlažby, fasáda.

Pan Lukáš Malčic prováděl v našem bytě obložení kuchyňské linky . Výsledek jeho práce hodnotíme jako vynikající. Poměr ceny k výkonu odpovídající. S úrovní jeho jednání jsme byli nadmíru spokojeni. Doporučujeme ho všem, kteří požadují vysokou kvalitu řemeslných prací za solidní cenu.

Milan a Lenka Ilečkovi, obklady a dlažby, zateplení fasády.

Firma p. Malčice odvedla na našem rodinném domečku veškerou stavební, zednickou a vodařskou práci. Požadovaná práce byla prováděná na profesionální úrovni – spolehlivě, kvalitně, rychle a za dobrou cenu. Všem velice ráda tuto firmu doporučuji.

Lucká, obklady.

Byli jsme velmi spokojeni s perfektním provedením a rychlostí při rekonstrukci bytu včetně rekonstrukce WC a koupelny. Velmi dobře hodnotíme jak provedení zednických a obkladačských prací, tak instalací izolačních materiálů a servisem s tím souvisejícím. Stavební firma je spolehlivá a flexibilní, cenově přijatelná, pro budoucí zakázky ji můžeme stoprocentně doporučit.

Kateřina Fojtíková, rekonstrukce bytu a jádra.

Pan Malčic nám nejprve pokládal dlažbu a obkládal koupelnu. Přesto, že jsme měli nadstandardní požadavky, byl velmi ochotný. Protože jsme s jeho prací, ale také cenou, byli velmi spokojeni, zavolali jsme si ho ještě na zateplení domu. Spolupráce byla opět bezproblémová. Firma pana Malčice pracuje velmi rychle a spolehlivě. Mohu jen doporučit.
Pokud budu v budoucnu něco rekonstruovat, určitě se s důvěrou obrátím na tuto firmu.

Lukáš Florus a Klára Strušková, obklady koupelen, podlahy, zateplení fasády.