Rekonstrukce, přestavby a stavební práce všeho druhu. Byty, domy a jádra.

Zateplení domů a fasády

Je tady zimní sezóna a lidé začínají zvažovat, jak ušetřit za energie. Zateplení domu patří mezi nejefektivnější a nejúspornější řešení s rychlou návratností. Přestože děláme veškeré stavební práce, ne každého napadne, že mezi ně patří i zateplení domů a fasád. Touto novinkou bychom rádi tento fakt připomněli. Ať už zvažujete zateplení fasády, nebo jiné stavební úpravy, které vám ušetří náklady na provoz domu, neváhejte nás kontaktovat.

Rozšíření služeb

Při rekonstrukci nyní zajistíme komplexní dodání – elektroinstalace, vodoinstalace, vyrovnání povrchů pro položení podlah. Naše služby se tak stávají komplexnějšími a Vám tak odpadne několik starostí najednou.

Nový web

Do nového roku bychom chtěli vkročit nejen s nabídkou dalších služeb, ale také s kvalitnější internetovou prezentací. Na nových stránkách najdete informace o službách které nabízíme, reference, fotky z předešlých prací a samozřejmě veškeré kontaktní údaje. Pokud bude něco nového, budeme Vás o tom informovat prostřednictvím novinek. Můžete nám poslat připomínky i nápady k novému webu.